Totalna pielęgnacja paznokci

Pielęgnowanie dłoni ma same plusy. Zyskujemy dzięki temu pewność siebie oraz dbamy cały czas o nasz schludny wygląd. Warto zatem poświęcić kilka chwil w salonie kosmetycznym, na profesjonalny zabieg manicure.

Właściwe hybrydy

Paznokcie hybrydowe z sezonu na sezon przyciągają kolejne klientki. Nic dziwnego, ponieważ jest on delikatny, a co najważniejsze nie obciąża mocno paznokci. Idealny wygląd można utrzymać do około 2 tygodni. Po tym czasie można uzupełnić ubytki lub zdecydować się na inny kolor. Charakterystyczne dla tego rodzaju manicure’u jest to, że wygląda on podobnie jak paznokcie pomalowane zwykłym lakierem lecz to, co go wyróżnia to właśnie:

– odporność na zarysowania,

– wysoki połyski przez cały czas.

Znakomity rezultat

Wykonanie manicure hybrydowego polega na utwardzaniu pod lampą UV kolejnych etapów malowania. Dzięki temu efekt utrzymuje się długo i nie trzeba codziennie patrzeć na paznokcie, czy dobrze wyglądają. Piękne i zadbane dłonie są naszą wizytówką, toteż warto poświęcić im uwagę i umówić się do salonu kosmetycznego na ten wyjątkowy zabieg, poprawiający nie tylko wygląd ale też nasze ogólne zadowolenie. To sprzyja większemu poczuciu szczęścia na co dzień jak i od święta.