Po czym poznać, że stanik został źle dobrany?

Biustonosze Triumph są jedynymi z najważniejszych elementów kobiecych stylizacji. Aby czuć się w nich komfortowo i pięknie, należy jak najdokładniej dopasować je do rozmiaru i prezencji swojego biustu. Niestety, niektóre kobiety mają z tym poważny problem i przez to zaczynają traktować biustonosze jak swoich największych wrogów. Po czym można więc poznać, że zostały one źle dopasowane do ciała?

model stanika marki Triumph

Problemy z obwodem

Obwód bywa albo za luźny, albo za ciasny. Jeśli będzie on zbyt duży, ramiączka biustonosza zaczną odstawać od ciała, a przy podniesieniu rąk do góry cały stanik pójdzie w górę. Często zdarza się to w przypadku noszenia starych biustonoszy, które pod wpływem regularnego prania zaczynają się po prostu rozciągać. Stanik posiadający zbyt szeroki pas nigdy nie będzie dobrze podtrzymywać biustu i nie wydobędzie z niego piękna.

Niektóre kobiety, zwłaszcza te dysponujące naprawdę kobiecymi kształtami, wybierają dla siebie staniki Triumph o zbyt ciasnym obwodzie. Zazwyczaj można go poznać po prostu po odczuwalnym dyskomforcie. Po zdjęciu takiego biustonosza na skórze pozostaje czerwony ślad czy nawet pewne przetarcia. Noszenie zbyt ciasnego stanika grozi powstaniem poważnych uszkodzeń ciała.