Złote zawieszki

Każda kobieta, z całą pewnością doceni gustowną biżuterię. Eleganckie zawieszki zawsze dodają klasy całej stylizacji i sprawdzają się, zarówno w codziennych zestawieniach, jak i podczas oficjalnych wyjść. Ważne jest jednak, aby poszczególne elementy biżuterii pasowały do siebie i nie gryzły się między sobą.

Jakie zawieszki złote warto wybrać w tym sezonie?

Jeśli chodzi o złote zawieszki zachowane w delikatnym stylu, z całą pewnością sprawdzą się tak zwane celebrytki. Najczęściej są to cienkie łańcuszki, ozdobione delikatnymi dodatkami. Dzięki temu całość jest bardzo dziewczęca i choć nie rzuca się w oczy na pierwszy rzut oka, jest bardzo charakterystyczna. Tego typu biżuteria sprawdza się głównie w przypadku głębokich dekoltów, ponieważ łańcuszki te zazwyczaj są dość długie.

Dobrym wyborem będą także delikatne wisiorki. Wybór wisiorków jest przeogromny i właśnie dlatego, z całą pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Wisiorki można, jak najbardziej dobierać do okazji.

W ofercie sklepów jubilerskich nie brakuje różnego rodzaju motywów. Na pewno warto zwrócić uwagę na drobne serduszka, czy motywy kwiatowe. Ostatnio bardzo popularne były wzory wisiorków, które nawiązywały do podróżowania. Dzięki temu każda z pań może nosić na szyi, coś, co kojarzy jej się na przykład z jej ulubionym miastem, czy miejscem. Wisiorki można nosić także po kilka, aby wzmocnić efekt wizualny.