G-Shock ga-100 – co warto wiedzieć?

Sportowe zegarki G-Shock ga-100 jak sama nazwa wskazuje wyprodukowane zostały przez japońską firmę Casio, która korzysta z nowoczesnych technologii i najwyższych jakościowo materiałów. Nowoczesne zegarki G-SHOCK cieszą się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko wśród profesjonalnych sportowców, ale również przez początkujących zawodników.

Precyzja i jakość

Zegarki Casio GA-100-1A4ER charakteryzują się najwyższą precyzją i niezawodnością. Firma Casio na rynku działa od 1983 roku i przez ten długi okres czasu wywalczyła sobie wysoką pozycję na rynku i zdobyła grono zadowolonych użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje także oryginalny i niepowtarzalny design. Sportowe zegarki Casio GA-100-1A4ER wbrew pozorom prezentują się bardzo elegancko, dzięki czemu są w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurej stylizacji. 

Rewelacyjna wodoszczelność

Modele Casio GA-100-1A4ER mogą pochwalić się wodoszczelnością na poziomie 20ATM. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że nie trzeba obawiać się zalania zegarka w przypadku pływania albo nurkowania z akwalungiem. Modele G-Shock ga-100 objęte są trzy letnią gwarancją, która jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania i niezawodności. Zainteresowane osoby mogą przedłużyć gwarancję o kolejne trzy lata.