Idealny prezent urodzinowy – skok ze spadochronem

Zbliżające się urodziny mogą być świetnym pretekstem do podarowania bliskiej osobie voucheru na skok ze spadochronem. Skok tandemowy z całą pewnością zapadnie w pamięć solenizantowi. By uniknąć nietrafionego prezentu warto zainwestować w spełnienie marzeń o skoku.

Komu podarować voucher na skok spadochronowy?

Skok spadochronowy będzie idealnym prezentem dla osób lubiących wyzwania, kochających adrenalinę, kolekcjonujących niezapomniane przeżycia. Przed zakupem voucheru należy upewnić się, że solenizant nie choruje na nadciśnienie, niewydolność układu krążenia czy epilepsję. Kontuzje kręgosłupa także wykluczają udział w skoku spadochronowym.

Czy skok ze spadochronem jest bezpieczny?

Skok z awionetki odbywa się w asyście doświadczonego instruktora. Skok tandemowy gwarantuje bezpieczeństwo. Wszelkie czynności związane z lotem i lądowaniem wykonuje instruktor. Wyposażony jest on w spadochron główny a także zapasowy mechanizm. Skok zatem jest bezpieczny, dlatego też można się nim cieszyć bez obaw.

Jak udokumentować skok?

Solenizant może zaprosić na miejsce skoku osoby towarzyszące, z którymi będzie przeżywać to wyjątkowe wydarzenie. Oprócz certyfikatu potwierdzającego skok, uczestnik otrzymuje film oraz zdjęcia. Jest to niesamowita pamiątka na resztę życia. Będąc na wysokości kilku tysięcy metrów można podziwiać niesamowite krajobrazy oraz panoramy miast. Widok ten jest nie do zapomnienia.