Pomysły na oryginalne prezenty

W ostatnich latach zapanowała moda na obdarowywanie solenizantów ciekawymi i oryginalnymi prezentami. Znajomi często sięgają po różne vouchery. Solenizant może wykorzystać taki prezent w dowolnej, pasującej mu porze. Najbardziej oryginalne prezenty to te, które pozwalają na doświadczenie czegoś nowego. Może to być zarówno przeżycie związane z lotnictwem jak również szalona przejażdżka sportowym samochodem. Prezent powinien być dobrany pod obdarowanego indywidualnie, pasować do jego pasji i zainteresowań.

Przestworza

Jednymi z ciekawszych prezentów są te, związane z szeroko pojętym lotnictwem. Unoszenie się nad ziemią to niesamowite i niezapomniane przeżycie. Lot balonem, paralotnią czy skok ze spadochronem daje nam uczucie oszukiwania grawitacji. Będą to ciekawe prezenty dla miłośnika adrenaliny i mocnych wrażeń.

Ziemia

Jeżeli solenizant nie przepada za lataniem, możemy zafundować mu dawkę adrenaliny stąpając po ziemi. Świetnym rozwiązaniem będzie voucher na strzelnicę, szaleństwo na torze wyścigowym lub miejski survival.

Woda

ciekawe prezenty

Duże pole do popisu na oryginalny prezent daje nam woda. Latający skuter, nurkowanie, spływ kajakowy, flyboard to idealna propozycja dla tych, którzy uważają wodę za swój żywioł. Dla unikających adrenaliny dobrym rozwiązaniem będzie całodniowe szaleństwo w aquaparku.

Pomysły na oryginalne i ciekawe prezenty powinny być uzależnione od upodobań i możliwości zdrowotnych solenizanta, a także od budżetu jakim dysponujemy.