Kiedy warto udać się do kosmetyczki?

Zima to czas, gdy nie poświęcamy tyle czasu naszej skórze. Dlatego też, w tych miesiącach coraz więcej osób korzysta z pomocy kosmetyczek i których bardziej można zadbać o siebie, swoje ciało oraz dobre samopoczucie. Promienna skóra twarzy, zadbane i pomalowanie paznokcie u rąk i stóp, permanentny makijaż, depilacje laserem i woskiem – to tylko część usług służących naszemu dobremu samopoczuciu. Kiedy warto odwiedzić kosmetyczkę?

gabinet kosmetyczny kraków
  1. Zadbaj o dłonie
    Dłonie, szczególnie w obecnym okresie zimowym są przesuszone i nieciekawego koloru. Warto je kilka razy dziennie nawilżać dobrym i sprawdzonym kremem. Również panie powinny zadbać o piękny i precyzyjny manicure. Gabinet kosmetyczny Kraków to miejsce, w którym spełnią się marzenia o oryginalnym i wyjątkowym manicurze i pedicurze. Na pewno więcej dowiesz się na https://www.estetica.pl/.
  2. Pellingi (chemiczne, mechaniczne)
    Nie każdy gabinet posiada odpowiedni sprzęt oraz dobrze przygotowany personel do wykonywania tego typu zabiegów. Wbrew pozorom dobrze wykonany pelling to nie lada wyzwanie. Dzięki nim skóra jest wygładzona a zmarszczki są dużo mniej widoczne. Kwas glikolowy redukuje wszelkie plamy i przebarwienia.
  3. Medycyna estetyczna
    Coraz więcej gabinetów wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Gabinet kosmetyczny Kraków w swojej ofercie ma na przykład: botoks, mezoterapię igłową, powiększanie ust czy wypełnianie kwasem hialuronowym zmarszczek. Jeżeli klient posiada godną zaufania osobę pracująca w takim gabinecie, warto z tego skorzystać, gdyż ceny u lekarzy w prywatnych gabinetach takich zabiegów są kilkakrotnie razy droższe.