Wybieramy najpiękniejsze złote kolczyki koła

Złote kolczyki koła to jeden z tych modeli, który pojawia się w modzie od lat i chyba nigdy z niej nie wyjdzie. Kobiety bardzo lubią sięgać po takie klasyczne kolczyki złote, bo są proste, minimalistyczne, a jednocześnie podkręcają każdą stylizację. Złoto pięknie rozświetla twarz, pasuje do każdej cery i koloru włosów, dlatego właśnie wróciło do łask i zdecydowanie wyparło srebro.

Wybieramy ponadczasowe, złote kolczyki koła

Obecnie w sklepach z biżuterią można znaleźć różne modele kół. Niektóre z nich to po prostu klasyczne niewielkie złote kółeczka, inne są bardziej odświeżoną wersją tego wzoru. Wtedy to na kółeczko można zakładać różnego rodzaju wisiorki, dzięki czemu kolczyki nabierają bardziej współczesnego charakteru. Jak wybrać model najlepszy dla siebie? Bez wątpienia warto kierować się swoim gustem, ale też zwrócić uwagę na przykład na kształt własnej twarzy oraz długość włosów. Wtedy łatwiej będzie wybrać wielkość kolczyków, która doda twarzy uroku. Z reguły wszystkie panie bardzo ładnie wyglądają w kółkach o niedużych rozmiarach.

Natomiast kobiety mające twarz pociągłą, z mocno zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, mogą sięgać również po koła duże i wyraziste. Takie kolczyki będą też ładnie wyglądać w przypadku kobiet, które mają twarz drobną. Na koła najbardziej muszą uważać właścicielki twarzy okrągłych, ponieważ ten wzór kolczyków może sprawić, że buzia optycznie będzie wyglądała na jeszcze bardziej pyzatą. A przecież chyba nikomu nie zależy właśnie na takim wrażeniu.

Wiele pięknych modeli złotych kolczyków w kształcie koła znajduje się tutaj.