Kiedy stosować pyłki do paznokci?

Są kobiety, które od dobrych kilku lat odwiedzają ten sam salon kosmetyczny w celu zrobienia w nim idealnego manicure hybrydowego. Wiele pań wybiera zawsze ten sam kolor, nie eksperymentując zbytnio przy swoich paznokciach. To duży błąd, gdyż producenci asortymentu do manicure stworzyli dla pań wyjątkowe produkty, dzięki którym można stworzyć naprawdę wyjątkowe paznokcie.

Pyłki do paznokci – co to takiego?

Prawie każdy producent lakierów hybrydowych posiada w swojej ofercie szereg dodatków, dzięki którym manicure będzie jeszcze ciekawszy. Panie najchętniej sięgają po różnego rodzaju pyłki do paznokci, które kuszą ciekawymi efektami. Co ciekawe, osoby, które robią sobie same paznokcie we własnym domu, również bez problemu mogą je stosować. Ich aplikacja jest banalnie prosta – wystarczy tylko wcześniej zapoznać się z instrukcją dołączoną przez producenta do konkretnego produktu.

Jakie pyłki do paznokci wybrać?

Panie, które chcą trochę zaszaleć ze swoimi paznokciami, mają do wyboru między innymi pyłki do paznokci z Provocater pozwalające stworzyć: efekt lustra, efekt syrenki, paznokcie neonowe, paznokcie 3D oraz wiele, wiele innych. A to wszystko dzięki jednemu produktowi, który używa się już zazwyczaj w końcowej fazie manicure czyli albo po utwardzeniu ostatniej warstwy koloru, albo po utwardzeniu topu. Takie pyłki do paznokci bez problemu można dostać w sklepach stacjonarnych u producentów konkretnych lakierów do manicure hybrydowego, jak i na autoryzowanych stronach internetowych znanych marek kosmetycznych.