Wyjątkowy pierścionek zaręczynowy

Moment zaręczyn to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej osoby. Nieodzownym elementem zaręczyn jest oczywiście pierścionek zaręczynowy. Przyjęcie pierścionka jest bowiem wyrazem akceptacji oświadczyn i zapowiedzią rychłego ślubu. Oprócz tego pierścionek zaręczynowy stanowi pamiątkę na całe życie. Nic więc dziwnego, że każdemu zależy na tym, aby obdarować ukochaną osobę wyjątkowym pierścionkiem.

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Coraz częstszym zjawiskiem jest wspólne kupowanie pierścionku zaręczynowego. Ma to oczywiści szereg zalet. Wspólne kupowanie pierścionka pozwoli uniknąć sytuacji, w której na przykład chybimy z wyborem rozmiaru lub gdy sama biżuteria okaże się nie być w guście przyszłej narzeczonej.

Jeśli jednak zależy nam na zachowaniu elementu zaskoczenia, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Najważniejszą jest oczywiście ustalenie rozmiaru palca, w taki sposób, aby przyszła narzeczona niczego się nie domyśliła. Inną bardzo ważną kwestią jest wybór kruszcu i kamienia szlachetnego.

Pierścionek z czarnym diamentem

Zdecydowana większość osób decyduje się na zakup pierścionka zaręczynowego z diamentem. Diamenty występują obecnie nie tylko w swoim klasycznym odcieniu, ale także w barwach różu czy błękitu.

Biżuterią absolutnie wyjątkową jest pierścionek z czarnym diamentem. Naturalny czarny diament jest najrzadziej występującą odmianą diamentów. Jeśli więc zależy nam czymś naprawdę wyjątkowym, warto wziąć pod uwagę zakup pierścionka z diamentem właśnie w tym kolorze.