Napisy miłości

Dla zakochanych

Ten facet jest zajęty… Widząc taki napis na koszulce każda z potencjalnych rywalek dostaje sygnał, że próżne będą jej trudy w zdobyciu tego faceta. Taką samą wiadomość dostanie każdy mężczyznę, który spojrzy na dziewczynę ubraną w taką koszulkę. Może to dobry sposób na odstraszenie konkurencji?

Koszulki dla zakochanych to fajna propozycja na prezent. A okazji do dawania prezentów jest mnóstwo: urodziny, imieniny, rocznice, walentynki, święta… Warto podkreślać swoją miłość i pokazywać ją całemu światu, chociażby przez napis na koszulce. W zależności od potrzeby mogą to być bardzo modne napisy anglojęzyczne, jak i po polsku. Coraz częściej można wybierać spośród zabawnych fraz, które nie brzmią standardowo i nieco nijako. Wiadomo, że wszyscy dookoła są już znudzeni uniwersalnym „kocham Cię”, więc lepiej skupić się na oryginalnym podkreśleniu swoich uczuć. Często można spotkać się z nawiązaniem do epoki PRL-u, wierszy lub tekstów znanych utworów muzycznych. Nie obce są również grafiki: od wymyślnych do tych najprostszych skupiających się na serduszkach i miłosnych strzałach Amora.

Zakochanie to wspaniały stan, który usprawiedliwia niemal każde zachowanie. Nikogo nie zdziwi ubranie się w koszulkę z napisem manifestującym oddanie i miłość do drugiej osoby. Jeżeli jest ku temu sposobność to warto korzystać z sytuacji zwłaszcza, że obecnie można kupić naprawdę dobrze wyglądające T-shirty.