Nowinki na rynku fryzjerskim

Chyba wszystkie panie, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania, śnią o lśniącej i gęstej czuprynie. Praktycznie wszystkie kobiet marzą o posiadaniu takowych pukli, a mimo to, rzadkością jest, aby stawiały one na naturalną pielęgnację, która może ich do tego marzenia przybliżyć. Znaczna większość w swojej codziennej pielęgnacji używa produktów przepełnionych obciążającymi silikonami i używa prostownic, lokówek, czy suszarki. Tymczasem, im prostsza pielęgnacja, tym lepszy efekt!

Naturalna pielęgnacja włosów

3

Nie ulega wątpliwości, że warto regularnie dbać o włosy. Maseczka nałożona raz na kilka miesięcy, czy wizyta u fryzjera raz na rok – z pewnością nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Należy przede wszystkim dobrze dobrać produkty. Szampon, odżywka czy lakier do włosów, powinny być odpowiednio dostosowane do wymagań naszego typu włosów. Do codziennej puli kosmetyków, warto dodać olej. Olejowanie włosów przynosi fenomenalne efekty, zwłaszcza w dłuższej perspektywie. Jedyny minus jest taki, że zazwyczaj trochę to trwa, zanim znajdzie się olej, który pokochają nasze pukle.

Czy można codziennie używać lakieru do włosów?

Z pewnością, dopasowana pielęgnacja to pierwszy krok do estetycznie wyglądających włosów. Jednak prawda jest taka, że dopiero ładnie ułożona czupryna wygląda zjawiskowo. Nie trzeba być specjalistom, aby pięknie czesać się na co dzień. Wystarczy przejrzeć kilka filmów, chociażby na YouTube, pokazujących jak wykonać modne w tym sezonie uczesania, zaopatrzyć się we wsuwki, gumki i dobrej jakości lakier do włosów. Sporo osób zastanawia się, czy można używać utrwalaczy w sprayu codziennie. Oczywiście, że można! Produkt jest przecież zmywany z naszych włosów (trena.pl/174-lakiery), nie uszkadza ich struktury, w przeciwieństwie do codziennie używanej suszarki, lokówki czy prostownicy.