Karboksyterapia, kiedy się sprawdzi?

Każdy chce wyglądać promiennie i młodo, jednak nie zawsze jest to takie proste, bo niestety problemy skórne to skutecznie uniemożliwiają. Najlepiej więc sięgnąć po sposoby, które rzeczywiście są skuteczne i pozwalają na wydobycie z nawet najbardziej zmęczonej skóry tego, co najlepsze.

Zabieg, który regeneruje komórki naskórka

karboksyterapia kraków

Nie od dzisiaj wiadomo, że to zregenerowana skóra to właśnie ta, która wygląda najlepiej i najbardziej promiennie. Jednak jeśli naskórek jest odwodniony i nie do końca do tej pory dbaliśmy o skórę, to kosmetyki mogą nie wystarczyć i w tej sytuacji należałoby sięgnąć po zabiegi medycyny estetycznej. W tym przypadku świetnie sprawdzi się karboksyterapia.

Na czym polega zabieg karboksyterapii?

Karboksyterapia Kraków jest zabiegiem, który polega na wprowadzeniu w głębokie warstwy naskórka dwutlenku węgla. Tym sposobem znacząco przyczynia się do błyskawicznej regeneracji naskórka, który zaczyna wyglądać o wiele korzystniej. Dlatego dzięki temu można nie tylko wygładzić zmarszczki, ale także sprawić, że zostaną zlikwidowane blizny potrądzikowe, z którymi nie radziły sobie kosmetyki, nawet te z wyższej półki. To od tego, ile zabiegów będzie konieczne do przeprowadzenia zależy przede wszystkim kondycja skóry, a także efekty, jakie można zaobserwować już po pierwszym zabiegu. Szacuje się, że potrzebnych jest od 6 zabiegów do nawet 12, aby całkowicie pozbyć się problemów skórnych.