Adidas Duramo 9

Adidas Duramo 9 to nie tylko buty do biegania. To nowa jakość i całkowity komfort stopy biegacza przez cały czas trwania biegu.

Adidas Duramo 9: niezawodność i uniwersalność

Buty Adidas Duramo 9 to buty do biegania (https://desportivo.pl/pl/p/Buty-meskie-adidas-Duramo-9-BB7066/3204), które amortyzują i zapewniają stopie możliwość oddychania dzięki przewiewnej cholewie z siateczki. Są butami uniwersalnymi, więc sprawdzą się w każdych warunkach. Zarówno na bieżni stacjonarnej, asfalcie, betonie czy w trasie przełajowej, gdzie teren będzie zróżnicowany i wyboisty. Ten model buta ma mocną cholewkę, która została wykonana z dwuwarstwowej siateczki. Ma również zadrukowaną (bez szwów) nakładkę, a jej zadanie to zapewnianie dodatkowego wsparcia stopie. Model został wyposażony w piankę Cloudfoam. Dzięki niej amortyzowany jest każdy krok biegacza.

Adidas Duramo 9: funkcjonalność i trwałość

Buty Adidas Duramo 9 to buty, które sprawdzą się w każdych warunkach. Są elastyczne, uniwersalne, doskonale amortyzują, a służą nie tylko do zwykłego joggingu. Sprawdzą się i w biegu szybkim, i wolnym tempem. Model buta posiada nakładkę ze wzorem imitującym odciśnięty dotyk i doskonale stabilizuje stopę, a także wspiera ją podczas całego biegu. Dodatkowo ten model buta został wykonany z wyjątkowo wytrzymałej podeszwy zewnętrznej Adiwear.

Adidas Duramo 9: podsumowanie

Jeśli szukasz sportowego obuwia, które sprawdzi się w wielu różnych dyscyplinach sportu (ale głównie w bieganiu, czy to przełajowym, czy po trasie asfaltowej), to śmiało korzystaj z Adidas Duramo 9. Jest to naprawdę solidny rodzaj obuwia, a jego wytrzymałość sprawia, że nawet długie i częste bieganie nie wpływa źle na konstrukcję tego rodzaju obuwia. Stopa nie męczy się w modelu Adidas Duramo 9, wręcz przeciwnie. W dodatku pocenie się stopy może przejść do historii, jeśli tylko zadba się o odpowiednio dobrane skarpety. Godny polecenia model.