Czy pierścionki zaręczynowe z różowego złota mają sens?

Przyzwyczailiśmy się już do biżuterii wykonanej ze złota żółtego oraz białego. Różowe złoto jest natomiast stosunkowo nowym trendem. Czy warto zdecydować się na zakup artykułów jubilerskich wykonanych właśnie z tego materiału?

Specyfikacja techniczna pierścionka z różowego złota

pierścionek różowe złoto

Mistrzowie jubilerstwa zadbali o to, aby jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy różowe złoto odznaczało się tą samą wytrzymałością, co inne stopy. Domieszka miedzi, która jest odpowiedzialna właśnie za nadanie metalowi szlachetnemu charakterystycznej barwy nie wpływa negatywnie na jakość i trwałość konstrukcji cennej ozdoby.

Jest to więc biżuteria w pełni wartościowa, która posiada wszystkie cechy produktu luksusowego. Możemy być spokojni, że pierścionek zaręczynowy z różowego złota nie odkształci się ani nie zaśniedzieje. Wyróżnia go taka sama ponadczasowość, jak inne wyroby złotnicze.

Stylowy wygląd różowych pierścionków

Nie bez kozery dobre sklepy jubilerskie, które mają w swoim asortymencie pierścionki zaręczynowe różowe złoto promują ostatnio wśród swoich klientów. Wykonane z niego produkty są bardzo gustowne. Prezentują się niezwykle elegancko i sprawiają wrażenie drogocennych. Szczególnie w połączeniu z odpowiednio dobranymi kamieniami szlachetnymi.

Różowe złoto i pierścionek różowe złoto i obrączka

Kobiety noszą obydwa precjoza na jednym palcu. Powinno się o tym pamiętać i zatroszczyć o to, aby były one do siebie dopasowane. Warto zdecydować się od razu na zakup całego kompletu biżuterii ślubnej. Wówczas mamy gwarancję, że nawet znawca sztuki jubilerskiej nie zarzuci w przyszłości naszej żonie braku gustu.